Shape - шаблон joomla Продвижение
Green
Blue
Red

Щиро раді вітати Вас на нашому інтернет-ресурсі.

 

В нашій Засульській сільській раді є багато цікавого: стародавня історія, люди, розважальні заходи.

Сподіваємося що за допомогою нашого сайту Ви зможете отримувати корисну для себе інформацію: про економічні успіхи та соціальне життя, спортивні та розважальні заходи, залишати свої відгуки та  коментарі.

За допомогою нашого сайту та  безпосередньої участі жителів  нашої громади ми  прагнемо відродити села нашої сільської ради , щоб жилося в них комфортно і затишно. Відкрити кожному жителеві нашої громади нові можливості для творення і творчості, допомагати у вирішенні виникаючих проблем.

Пропозиції і побажання  з питань  наповнення сайту, його функціонування, розміщення нових розділів, просимо направляти на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми дуже хочемо, щоб наш сайт припав Вам до душі. Запрошуємо всіх небайдужих людей до співпраці та спілкування.

                                                          

Висуваючи свою кандидатуру на посаду сільського голови Засульської сільської ради я чітко усвідомлював велику відповідальність перед громадою.  Користуючись нагодою  я висловлюю велику вдячність  виборцям котрі  віддали за мене свої голоси.

Слідуючи принципу «з турботою про село,  з повагою до людей», для отримання більш  суттєвих результатів в роботі органу місцевого самоврядування для покращення комунікації між владою і громадою,  відсьогодні починає працювати сайт Засульської  сільської ради Лубенського району.

Я щиро вітаю всіх відвідувачів нашого сайту і запрошую до співпраці.  Впевнений,  що інформація,  яка на ньому  буде розміщена,  допоможе краще пізнати наш рідний край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напрямках співпраці, професійній, підприємницькій, освітній діяльності та у повсякденному житті.

Запрошую відвідати  села нашої сільської ради, побачити наші здобутки, довідатись  про багате історичне минуле.

 

                             З повагою сільський голова С.Бондаренко

 

 

Поштова адреса:

вул. Комсомольська,78

с. Засулля 

Лубенський р-н., Полтавська обл.

37552

Телефони та e-mail:

+38 (053615) 30-26

 

zasullya-rada2014@ukr.net

 

На верх